+48 691 911 490
O firmie

Grupa TMC

Grupa TMC to jeden wspólny standard zarządzania i obsługi klienta.
W skład grupy wchodzą marki: TMC, Projekt24 oraz Zabookuj.
Nasze usługi dostępne są 24 h na dobę 7 dni w tygodniu przez cały rok.

TMC Sp. z o.o.sp.k. od 1996 roku specjalizuje się w projektowaniu, montażu, serwisie i  konserwacji systemów elektrycznych, elektronicznych i mechanicznych zabezpieczeniach obiektów, montażu abonenckich central telefonicznych, serwis i konserwacja systemów sygnalizacji pożarowej. Urządzenia, które instalujemy posiadają niezbędne certyfikaty i atesty zgodnie z obowiązującym stanem prawnym. Główną domeną naszej firmy jest łączenie systemów mechanicznych z elektronicznymi i ich stały nadzór dzięki własnemu Centrum Monitorowania Technicznego. Naszymi odbiorcami są zarówno klienci prywatni jak i instytucje finansowe i budżetowe.

TMC działa na podstawie Koncesji MSWiA numer L-0327/04 w zakresie zabezpieczenia technicznego. Firma posiada autoryzację “Zakładu Technicznej Ochrony Mienia -TECHOM” nr 217/2006 klasy SA-4. Autoryzacja upoważnia do projektowania, instalowania, konserwacji systemów alarmowych i monitoringu w obiektach o najwyższym poziomie zagrożenia. Autoryzacja jest uaktualniana i posiada ważność do 2012 roku.

Firma jest członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Zabezpieczeń Technicznych i Zarządzania Bezpieczeństwem “Polalarm” oraz dodatkowo posiada tytuł Rzeczoznawcy Systemów Technicznego Zabezpieczenia Osób i Mienia oraz Zarządzania Bezpieczeństwem.

Posiadamy tytuł Autoryzowanego Partnera Firmy Platan uprawniającego do sprzedaży, instalacji, prowadzenia serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego central telefonicznych.
Pracownicy działu technicznego posiadają licencję pracowników zabezpieczenia technicznego II stopnia oraz zaświadczenia o niekaralności.

Poświadczeniem profesjonalizmu jest posiadanie tytułu Rzeczoznawcy Systemów Zabezpieczenia Osób i Mienia oraz Zarządzania Bezpieczeństwem uzyskanym w 2009 roku wydanym przez Techom na podstawie egzaminu.

W ramach poszerzania wiedzy uzyskaliśmy uprawnienia do projektowania systemów sygnalizacji pożarowej wydane przez Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Pożarnictwa w Warszawie.

Swoją rzetelność i wiarygodność w stosunku do klientów TMC Sp. z o.o. potwierdziła przystępując do ogólnopolskiego programu gospodarczo-konsumenckiego SOLIDNA FIRMA i otrzymując tytuły “Solidna Firma 2009”, “Solidna Firma 2010”  i “Solidna Firma 2011”. Liczymy, że oferta naszej firmy spotka się z Państwa zainteresowaniem.
Zapraszamy do współpracy.