+48 691 911 490
Fotowoltaika w Kartuzach Fotowoltaika w Kartuzach

Fotowoltaika w Kartuzach

Instalacja zrealizowana przy zastosowaniu wydajnych paneli fotowoltaicznych marki Longi o mocy 440W każdy. Połać dachu pozwoliła na montaż 39 paneli dając łączną moc 17160W. Zastosowano nowoczesny falownik marki Goodwe o mocy 17kW oraz wszelkie niezbędne zabezpieczenia i ochronniki po stronie AC i DC. Dzięki aplikacji SEMS Portal użytkownik może na bieżąco podglądać produkcję swojej energii i zyski jakie uzyskuje. Wszystko włączono bezpośrednio do sieci energetycznej i czeka na zmianę licznika na dwukierunkowy aby cieszyć się tanią energią ze słońca.

Dofinansowanie “Mój Prąd”

Panele i sieć elektryczną dostosowaliśmy do obsługi dwóch obiektów oddalonych od siebie ok 20 metrami. Idealne usytuowanie paneli na południowej stronie dachu w optymalny sposób zasili gospodarstwo.

Właściciel obiektu pomagał w realizacji naszej firmie Projekt24. Widać na fotografii radość z płynącego ciepła do paneli fotowoltaicznych.

Po montażu paneli, podłączeniu do sieci elektrycznej, pomiarach elektrycznych złożona zostanie dokumentacja techniczna do głównego dostawcy prądu Energa SA i w ciągu ok 30 dni zostanie założony licznik dwubiegunowy i popłynie bezpłatny prąd do obiektów. Pogoda dopisuje aby magazynować energię.

Skontaktuj się z nami – dopasujemy system fotowoltaiczny do Twoich potrzeb. Dopilnujemy procesu istnienia gwarancji oraz możesz liczyć na nasz serwis. projekt24@projekt24.com.pl