+48 691 911 490
O firmie

Praca

Oferty współpracy można przesyłać drogą mailową na adres praca@projekt24.com.pl

1. Poszukujemy do naszego zespołu osobę na stanowisko pracownik do montażu paneli fotowoltaicznych

Firma TMC i Projekt24 rozszerzają swoją działalność energetyczną poprzez usługę montażu i instalacji fotowoltaicznych.  Pomagamy w pozyskiwaniu ekologicznych i tanich źródeł energii dla domów jednorodzinnych, obiektów małej i średniej kubatury.

Opis stanowiska

montaż paneli fotowoltaicznych do pokryć dachowych

Wymagania

– doświadczenie na stanowisku dekarz
– komunikatywność, wysoka kultura osobista
– prawo jazdy kat. B

Oferujemy

rozwój umiejętności poprzez szkolenia z zakresu fotowoltaiki
podnoszenie kwalifikacji zawodowych
pracę na pełen etat

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym w formie pdf na adres: praca@projekt24.com.pl
Zgłoszenia prosimy nadsyłać z załączoną klauzulą o ochronie danych osobowych.

2. Praktykant w Dziale Technicznym

Jeśli jesteś osobą , która żadnej pracy się nie boi, która z zaangażowaniem podchodzi do powierzanych obowiązków, jesteś otwarty na nowe wyzwania, komunikatywny, cechujesz się wysoką kulturą osobistą, a jednocześnie potrafisz pracować pod presją czasu to być może czekamy właśnie na Ciebie.
Ze względu na dynamiczny zakres działania firmy poszukujemy ambitnych osób zapewniając możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego.

Wymagamy od kandydata:
– chęci do pracy,
– pozytywnego usposobienia,
– wysokiej kultury osobistej,
– ogólnych zdolności manualnych,
– odpowiedzialności za wykonywaną pracę,
– punktualności,
– podstawowych umiejętności ogólnobudowlanych – mile widziane,
– podstawowej wiedzy z dziedziny: elektryki, hydrauliki – mile widziana,
– czynnego prawo jazdy kat. B – mile widziane.

Oferujemy:
– prace w miłej atmosferze,
– zdobycie doświadczenia pod okiem specjalistów,
– niezbędne narzędzia pracy.

Prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego w formacie pdf na adres praca@projekt24.com.pl