+48 691 911 490
Integracja obsługi technicznej sposobem<br> na oszczędność pieniędzy, czasu i nerwów. Integracja obsługi technicznej sposobem
na oszczędność pieniędzy, czasu i nerwów.

Powszechnym trendem w obecnych czasach jest outsourcing usług nie będących przedmiotem podstawowej działalności firmy. Oferta firm specjalizujących się w danym typie usług jest zwykle tańsza niż utrzymywanie własnych pracowników, dla których często nie ma wystarczająco dużo pracy żeby zapełnić nią dzień pracy. Podejście takie, oprócz oszczędności, generuje jednak także potrzebę wyszukiwania i kontroli wykonawców oraz podpisywania szeregu umów. Rozwiązaniem wszystkich tych problemów jest oferta Grupy TMC. Spółki wchodzące w skład grupy oferują kompleksową obsługę techniczną nieruchomości. Podpisując z nami jedną umowę klient przenosi na nas odpowiedzialność za kompleksową obsługę techniczną swoich obiektów. Dzięki temu może skupić się na swojej podstawowej działalności. Wszelkie usterki zgłaszane są za pomocą jednego systemu i dzięki doświadczeniu i wykwalifikowanej kadrze, jaką posiadamy, szubko i skutecznie usuwane.
Oferta Grupy TMC skierowana jest do różnych klientów. Świadczymy usługi dla różnych firm bez względu na ilość obiektów podlegających obsłudze. Niezależnie czy obsługa dotyczy firmy sieciowej z setkami oddziałów, czy pojedynczego lokalu, oferta jest dostosowywana tak aby spełniała wszystkie oczekiwania klienta. Naszą ofertę kierujemy także do zarządców nieruchomości, wspólnot mieszkaniowych, a nawet klientów indywidualnych. Skorzystanie z naszej oferty gwarantuje koniec problemów ze znalezieniem fachowców, ich terminowością czy jakością wykonywanych usług. Kluczem jest pełna integracja obsługi technicznej nieruchomości. Koniec z szukaniem hydraulika czy elektryka. Czas na kompleksową całodobową obsługę z bardzo sprawnym i wygodnym systemem zgłoszeń. Nasza oferta to oszczędność pieniędzy, czasu i nerwów klientów, a także gwarancja szybkiej i sprawnej obsługi.